Evidence BOZP

Podle vašich potřeb

Evidence, spojené s bezpečnostní a ochranou zdraví při práci (BOZP) je možné ve Fusio snadno realizovat jako soubor standardních agend, přizpůsobený podle vašich potřeb. Díky možnosti samosprávy systému si můžete jednoduše přizpůsobit (a nebo to samozřejmě můžete nechat na nás…) obsah evidence. Většina firem či organizací bude nejspíš potřebovat evidovat zdravotní prohlídky, provedené revize elektrospotřebičů, bezpečnostní školení zaměstnanců, analýzy rizik, pracovní úrazy, přidělení a vadání OOPP (osobních ochranných pracovních prostředků), směrnice a podobně. Z vaší činnosti však může vyplývat i potřeba vést další individuální evidence, jako jsou třeba revize žebříků, skladových regálů, nářadí… Fusio si tak jako vždy přizpůsobíte přesně vašim potřebám.

Reporty, notifikace, historie, oprávnění

Uplatnění dalších standardních vlastností Fusio pak pomůže zajišťovat evidence BOZP na potřebné úrovni – proč třeba neposílat zodpovědnému pracovníkovi pravidelný report zdravotních prohlídek či revizí zařízení s blížícím se termínem ukončení platnosti, aby mohl včas zorganizovat jejich aktualizaci? Případně přímo jednotlivým pracovníkům pokyny k dostavení se na zdravotní prohlídku? Stejně tak s výhodou využijete další vlastnosti, jako je práce s přílohami (ukládání skenů zdravotních prohlídek, revizí, souvisejících dokladů, fotografií…), historie změn či přístupová oprávnění.

Dokumentace pro kontrolu

Případná kontrola ze Státního úřadu inspekce práce (resp. Oblastního inspektorátu práce) jistě ocení přehledné evidence a vy budete mít připravenu veškerou potřebnou dokumentaci a informace na jednom místě.

Nejen BOZP

Oproti aplikacím specializovaným pouze na oblast BOZP získáte s Fusio univerzální nástroj na správu firemních agend a evidencí.
Chtěli byste vidět Fusio v akci? Rádi vám ho předvedeme naživo.

Chci to vidět

  Vaše jméno

  Váš email

  Vaše telefonní číslo

  Zpráva

  Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů
  Podmínky zpracování osobních údajů


   Vaše jméno

   Váš email

   Vaše telefonní číslo

   Zpráva

   Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů
   Podmínky zpracování osobních údajů

   Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.