Vývojář

Naši vývojáři vytváří software Fusio, který lidem ve firmách zjednodušuje a zpříjemňuje jejich práci. A daří se jim to – abychom mohli realizovat všechna plánovaná vylepšení a také individuální požadavky zákazníků, potřebujeme tým rozšířit. Hledáme proto nového kolegu, který by mezi nás zapadl. Který dokáže psát výkonný, přehledný a elegantní kód v C#, samostatně navrhnout řešení konkrétního problému, ale nezapomínat přitom na toho, kdo bude vytvořenou aplikaci používat. U nás totiž vývojáři opravdu zásadě ovlivňují podobu produktů, které tvoří.

Chytrý

Nadšený

Spolehlivý

Pro ukládání dat používáme SQL, takže bez hlubší znalosti tohoto jazyka se také neobejde. A bude samozřejmě potřebovat znát i další technologie, které používáme, ale ledacos se může naučit až u nás. Ten, kterého hledáme, se toho určitě bude chtít naučit spoustu. Občas vývoj našich aplikací vyžaduje prostudování dokumentace zařízení, se kterým komunikujeme – ať už je to telefonní ústředna nebo multifunkční tiskárna. A protože tahle propojení jdou často hodně do hloubky, alespoň pasivní znalost angličtiny náš nový kolega určitě využije, tyhle informace obvykle v češtině k dispozici nejsou. Hledáme někoho, komu to myslí, kdo bude chtít spolupracovat s ostatními kolegy v týmu a bude na něj spoleh. Ale také někoho, komu záleží na tom, aby jeho práce měla smysl. Aby lidé, kteří její výsledek používají, byli spokojení a pokud možno i nadšení, protože jim usnadní jejich práci. Pokud si myslíš, že tohle je práce, kterou chceš dělat, napiš nám co umíš a co tě baví. Určitě se ti ozveme.

  Jméno a příjmení

  Kontakt (email / telefon)

  Napište nám o sobě

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů po dobu výběrového řízení
  Podmínky zpracování osobních údajů

   Vaše jméno

   Váš email

   Vaše telefonní číslo

   Zpráva

   Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů
   Podmínky zpracování osobních údajů

   Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.