Partnerství

IT společnosti

Působíte v oblasti IT? Rozšířte nabídku svým zákazníkům a poskytujte jim Fusio jako moderní řešení v oblasti správy firemních agend, evidencí a procesů. A nemusíte se omezovat jen na prodej systému. Po získání potřebných kompetencí můžete také provádět jeho implementace a následnou správu.

Vývojáři software

Disponujete vlastním vývojovým týmem? Využijte-li platformu Fusio pro přípravu řešení pro své zákazníky, můžete sami vytvářet i specializované moduly, interaktivní dlaždice či datové konektory, které lze díky připraveným rozhraním integrovat přímo do aplikace.

Konzultanti

Navrhujete či optimalizujete obchodní, řídící či podpůrné procesy pro své zákazníky? Poskytněte jim Fusio jako kompletní řešení v této oblasti. Implementaci můžete nechat na nás nebo po získání potřebných kompetencí rozšířite své služby.
Chci vědět víc

  Vaše jméno

  Váš email

  Vaše telefonní číslo

  Zpráva

  Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů
  Podmínky zpracování osobních údajů


   Vaše jméno

   Váš email

   Vaše telefonní číslo

   Zpráva

   Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů
   Podmínky zpracování osobních údajů

   Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.