Evidence servisů a revizí strojů a zařízeníUkázka evidence servisů a revizí strojů ve Fusio

Výrobní haly podniků jsou často vybaveny špičkovými obráběcími stroji, které vyžadují pravidelnou revizi a servis, aby provozní poruchy neohrožovaly produktivitu výroby a zdraví personálu.

Fusio po zadání vstupních informací, automaticky hlídá termíny a rozesílá upozornění na blížící se pravidelné servisní prohlídky a revize strojů. Odpovědný pracovník obdrží včas report, aby mohl zorganizovat servis stroje, příp. poptat a vybrat servisní firmu. Poté doplní do Fusio dojednaný termín servisu. Následně jsou všichni potřební pracovníci upozorněni na plánovaný výpadek v provozu stroje. Nakonec Fusio monitoruje výdaje za servis strojů, dobu práce interních pracovníků a náklady na servisní firmy, pravidelné reporty jsou zasílány finančnímu řediteli.

Hlavní výhody Fusio evidence:


Podle Vašich potřeb


Evidence spojené s revizí strojů a zařízení je možné ve Fusio snadno realizovat jako soubor standardních agend, přizpůsobený podle Vašich potřeb. Díky možnosti samosprávy systému si můžete jednoduše přizpůsobit obsah evidence (nebo to samozřejmě můžete nechat na nás). Většina firem či organizací bude nejspíš potřebovat evidovat revize elektrospotřebičů, pravidelné servisní prohlídky, záruční servis či plán příštích revizí a servisů.

Z Vaší činnosti však může vyplývat i potřeba vést další individuální evidence, jako jsou třeba revize žebříků, skladových regálů nebo nářadí. Fusio si tak, jako vždy, přizpůsobíte přesně Vašim potřebám.

Reporty, notifikace, historie a oprávnění


Uplatnění dalších standardních vlastností Fusio pak pomůže zajišťovat evidence servisů a revizí na potřebné úrovni. Proč třeba neposílat zodpovědnému pracovníkovi pravidelný report revizí zařízení s blížícím se termínem ukončení platnosti, aby mohl včas zorganizovat jejich aktualizaci? Případně přímo jednotlivým pracovníkům upozornění o výpadcích provozu? Stejně tak s výhodou využijete další vlastnosti, jako jsou práce s přílohami (ukládání skenů servisních prohlídek, revizí, souvisejících dokladů, fotografií…), historie změn či přístupová oprávnění.

Dokumentace po ruce


Případná kontrola BOZP ze Státního úřadu inspekce práce (resp. Oblastního inspektorátu práce) jistě ocení přehledné evidence a Vy budete mít připravenu veškerou potřebnou dokumentaci a informace na jednom místě.

5 důvodů, proč evidovat servis a revize strojů elektronicky:Oproti aplikacím specializovaným pouze na oblast evidence a servisů a revizí, získáte s Fusio univerzální nástroj na správu firemních agend a evidencí.
Chtěli byste vidět Fusio v akci? Rádi vám ho předvedeme naživo.

Chci to vidět

  Vaše jméno

  Váš email

  Vaše telefonní číslo

  Zpráva

  Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů
  Podmínky zpracování osobních údajů


   Vaše jméno

   Váš email

   Vaše telefonní číslo

   Zpráva

   Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů
   Podmínky zpracování osobních údajů

   Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.